Regulamin korzystania z płatnej pełnej wersji atlasu / Terms

na stronie — regulamin po polsku · terms

regulamin po polsku

1) Dostęp do pełnej wersji atlasu jest płatny przelewem (cennik znajduje się na stronie rejestracji - kliknij link "Zaloguj" w prawym górnym rogu strony, potem "załóż konto"). Na życzenie mogę wystawić fakturę. Okres dostępu liczy się od dnia pierwszego logowania, w zwykły sposób, to jest np. rok dostępu od 24 września do 23 września kolejnego roku.

2) Jeśli przed zakupem dostępu potrzebujesz dokładnie zapoznać się z zawartością atlasu masz do dyspozycji ogólnie dostępną, bezpłatną wersję przeglądowa którą widzisz bez zalogowania — wszelkie różnice w stosunku do Pełnej Wersji są w niej wyraźnie zaznaczone.

3) Udostępnienie pełnej wersji atlasu jest "dostarczaniem treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym" w rozumieniu ustawy o prawach konsumenta. Oznacza to, że nie ma opcji odstąpienie od umowy po jej sfinalizowaniu (tj. założeniu i opłaceniu konta dostępu).

4) Przedłużenie dostępu na kolejny okres zależy od decyzji użytkownika. Przed upływem okresu ważności konta przychodzi e-mail z informacją. Jeśli dostęp nie zostaje przedłużony, to konto jest zawieszane a następnie usuwane - stosowne potwierdzenie jest wysyłane w e-mail.

5) Konto dostępu on-line ma charakter indywidualny — jest związane z osobą posiadającą dany e-mail lub login.

Z konta można korzystać z różnych miejsc i adresów IP (w domu, pracy, w podróży itd.), z dowolnych urządzeń mających połączenie z Internetem (komputer, smartfon, tablet itp.), za pośrednictwem dowolnej przeglądarki stron www, pod dowolnym systemem operacyjnym.

6) Dostęp on-line nie pozwala na ściągnięcia całości atlasu w celu utworzenia kopii lokalnej. Atlas jest zbyt duży, zajmuje wiele GB, próba tworzenia jego kopii niepotrzebnie zajmuje pasmo łącza, utrudnia korzystanie z atlasu innym użytkownikom. Takie działanie jest skutecznie rozpoznawane i blokowane. Niestosowanie się do tej zasady może prowadzić do czasowego zamknięcia dostępu.

7) Ważne jest dla mnie zadowolenie użytkownika Pełnej Wersji atlasu. Dlatego w razie wątpliwości, niejasności lub uwag proszę o kontakt przez formularz kontaktowy (link do niego znajduje się w stopce każdej strony atlasu). Wyjaśnię i pomogę.
Sprzedaż dostępu do pełnej wersji atlasu jest prowadzona w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej przez Prezydenta Wrocławia pod nr 168881 dla: Marek Snowarski ul. Strzegomska 308/3 54-432 Wrocław NIP8941513836.

terms

1) You may buy access to Atlas per year or few years as stated in account creation form (click "sign in" link in top right of the page, then click "create account").

2) Few days before access expiration I sent e-mail with options for continuation of access. It is user decision to renew access. If renewing fee is not paid then few days after term account is blocked, then deleted, with proper information sent by e-mail.

3) Account is for individual use — it is tied to person which is owner of e-mail or login.

4) Account owner may access atlas in modern web browsers from different locations, IPs and devices.

5) Account does not allow to make local copy of whole atlas. Such attempts are automatically detected and blocked; may lead to temporal account blocking.

6) In case of any doubts plese contact me (contact form link is under link in footer of every page).

7) Selling is made by personal business registered by Prezydent Wrocławia under nr 168881 for: Marek Snowarski ul. Strzegomska 308/3 54-432 Wrocław NIP8941513836.